Dezenfektan Etiketi


 

 

DEZENFEKTAN ETİKETİ

Tüm dünyayı etkisine altına alan Coronovirüs (Covid19) nedeniyle önemi hızla hissedilen temizlik ve hijyen hassasiyeti El Dezenfektanlarının önemini daha da artırdı. El Dezenfektanları Virüs ve Bakteri gibi birçok mikrobiyolojik varlığının canlığını kaybetmesinde önemli rol oynar.

Daha öncede üretimini yapmış olduğumuz Dezenfektan Etiketleri bu süreçte daha fazla talep görmüş, firma olarak da biz bu talebe karşılık cevap vermekteyiz. Dezenfektan Üreten Müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına hızlı cevap verip sosyal sorumluluğumuzu da yerine getirme çabası içerisindeyiz. 

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda isterlerse Kağıt Bazlı etiket çeşitlerinden olan Kuşe veya Vellum etiket üzerine baskı yaparak uygun fiyatlı dezenfektan etiketleri üretiyoruz. Yine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda litrelik bidonlar ve tüketimi vakte yayılan dezenfektan etiketleri içinde Plastik malzemlerden olan PP opak veya Pe opak(Polietilen) olarak üretim yapmaktayız.

Etik Basım A.Ş ve www.urunetiketi.com.tr olarak Baskılı ve Yapışkanlı olarak üretmiş olduğumuz Dezenfektan etiketlerini müşterilerimizin ambalajına uygun bir şekilde istenilen boy ve ebatlarda üretim yapmaktayız.

 

 

 

El Temizliği Sıvısı