Void Etiketi


 

VOID ETİKETİ

 
Güvenlik etiketi olarak da bilinen Void Etiket, metalik renkte olup yüzeyi sert ve parlaktır. Kolay şekilde yırtılmayan, ısı, ışık, su ve neme karşı dayanıklı olan Void Etiket, plastik bazlı etiket çeşitlerindendir. Güvenlik etiketlerinin genel özelliği olan, yapıştırıldığı yüzeyden çıkarılmaya çalışıldığında iz bırakma olayı Void Etiketlerde de mevcuttur. Void Etiketleri yapıştırıldığı yüzeyden çıkarmaya kalktığınızda yüzeyde VOID ibareleri kalır. Böylece etiketin maksadı dışında açılıp açılmadığı anlaşılabilmektedir.
 
Void Etiketleri, yüzeyi parlak olduğu için üzerine barkod veya karekod yazdırdığınızda barkod okuyucuların bunları okumakta zorlanabileceğini unutmamanız, etiketin tasarımını bunu gözönüne alaraktan tasarlamakta fayda vardır.
 
Void Eiketinizin üzerine barkod yazıcılar ile baskı almak istiyorsanız bunu Resin Ribon ile yapmanızı tavsiye ederiz.
 
VOID ETİKETLERİN TEMEL ÖZELLİKLERİ
 
1) Void Etiketleri Kırılgan Etiketler gibi güvenlik amacıyla kullanılan etiketlerdir.
2) Void Etiketi yapıştırıldığı yüzeyden kaldırılmak istendiğinde yapıştırılan yüzeyde VOID (geçersiz) yazısının izi kalmaktadır.
3) İstendiği takdirde Void Etiketlerin üzerine baskı yapılır.
 
Etik Basım A.Ş ve Ürün Etiketi firması olarak diğer bütün etiket çeşitlerinde olduğu gibi Void Etiketleriniz de de sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.