Yapışkanlı Etiket


 

Yapışkanlı Etiket

 

Yapışkanlı Etiketler içerisinde kullanılan tutkalın çeşidine göre farklı isimler alırlar. Hotmelt Tutkallı Yapışkanlı Etiket, Akrilik Tutkallı Yapışkanlı Etiket, Nonperm Tutkallı Yapışkanlı Etiket, Tyre Tutkallı Yapışkanlı Etiket. Yapışkanlı Etiketleri, Rulo Etiket veya Tabaka Etiket olarak üretmekteyiz. Firma olarak Üretmiş olduğumuz Yapışkanlı Etiketlerin türleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

 

Akrilik Tutkallı Yapışkanlı Etiket

Su bazlı tutkala sahip etiket türüdür. Genel amaçlı kullanılan tüm etiketlere uygundur. Koli üzeri, adresleme vb. uygulamalarda kullanılır

Hotmelt Tutkallı Yapışkanlı Etiket

Kauçuk bazlı tutkal çeşididir. Genel kullanım amaçlı, kalıcı yapışkanlı etiket çeşididir. Çok iyi yapışma özelliğine sahiptir. Sıcak ortamlar için uygun değildir.

Nonperm Tutkallı Yapışkanlı Etiket

Nonperm tutkallı etiket çeşididir. Sökülüp tekrar yapıştırılabilir özelliktedir. Yapıştırıldığı yüzeyde zorlanmadan çıkartılabilir. Özellikle cam vb yüzeylerde kullanılır.

Tyre Tutkallı Yapışkanlı Etiket

Kauçuk bazlı tutkal çeşididir. Yapışkan gramajı oldukça yüksektir. Metal zeminlerde, kumaşlarda ve pürüzlü yüzeylerde kullanılır.

Deepfreeze Tutkallı Etiket

Akrilik tutkallı etiket türüdür. Donmaya karşı özel olarak imal edilmektedir. -40 dereceye kadar kullanılabilmektedir. Özellikle derin donduruculara ve soğuk hava depolarında saklanan donuk ürünlerde kullanılmaktadır.