Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Baskılı Etiket

Baskılı Etiket

Baskılı etiketler ürününüzün kimliğini yansıtır. Baskılı etiketler ürün içerikleri ve ürün kalitesi hakkında müşterilerinize bilgiler verir.
Böylece ürününüzün müşteriye sunumunu yapar ve müşterinin ilk izlenimini edinmesini sağlar.
Bu anlamda baskılı etiketlerin baskı kalitesi oldukça önemlidir. Müşterileriniz etiketlerinizin kusursuz baskılarından dolayı ürününüze özendiğinizi ve en iyisi olması için gayret ettiğinizi anlayacaktır.

Etik Basım Anonim Şirketi olarak etikete verdiğiniz her bir ücretin değerini biliyoruz ve baskı kalitesinin mükemmel olması için çalışıyoruz. Etikete verdiğiniz ücretlerin boş bir sarf malzeme için sarf edilmiş olmasından ziyade markanızın bilinirlik ve değerinin artmasında etken bir reklam mecrası olması adına mükemmel baskılar yapıyoruz.

Az adetli etiket ihtiyaçlarınız için firmamız bünyesinde Hp Indigo Dijital Baskı makinemizle mükemmel baskılar yapıyoruz.
Yüksek adetli etiket ihtiyaçlarınız için firmamız bünyesinde Flekso 8 Renk Tamamı Servo üniteli baskı makinemizle mükemmel baskılar yapıyoruz.

Biz Etik Basım A.Ş olarak her türlü Baskılı Etiket ihtiyacınıza çözüm üretecek makine ekipmanına sahibiz. Dolayısıyla Baskılı Etiketler de istediğiniz etiket adedine uygun makine kullandığımızdan, zaman açısından ürünlerinizi daha hızlı üretip daha kısa zamanda teslim ediyoruz. Üstelik benzer nedenden dolayı Baskılı Etiketlerinizi firmamızda uygun fiyatlarla üretmekteyiz.

+90 (216) 232 24 01