Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Dijital Baskılı Etiket

Dijital Baskılı Etiket
Gıda Etiketleri
Dijital Baskılı Etiket

Dijital Baskılı Etiket Nedir

Dijital Baskılı Etiket konumuzdan çıkmadan önce sizlere Dijital Baskı Makinelerinden bahsetmem gerekiyor. Dijital baskı makinesi dijital ortamlarda hazırlanan çalışmanın istenilen malzeme üzerine boya püskürtme yöntemi ile yazılmasını sağlayan baskı makinesine Dijital Baskı Makinesi denir. Kısaca masaüstü yazıcıların daha büyük boyutlu olanları denilebilir.

Şimdi konumuza dönelim, Dijital Baskılı Etiketler baskıda %1 hata oranına sahiptir. Demek oluyor ki renkler, fontlar, baskılar doğru ve neredeyse hatasız çıkmaktadır.

Dijital Baskılı Rulo Etiket Kullanım Alanları

Dijital baskılı etiketler genellikle düşük adetelere sahip işlerde tercih edilmektedir. Bunun nedeni endüstriyel makinelerin çıkarttığı klişe ve kalıp maliyetlerini çıkartmazlar. Boya püskürtme yöntemi kullandıkları için oldukça modern yapıdadırlar.

HP INDIGO DİJİTAL BASKI MAKİNEMİZ
HP INDIGO DİJİTAL BASKI MAKİNEMİZ

Dijital Baskılı Etiket Görselleri

HP INDIGO WS 6600 Makine Özellikleri

• Uygulama çok yönlülüğü. HP Indigo WS6600 Dijital Baskı Makinesi, bir dönüştürücülerin herhangi bir etiket veya ambalaj üretmesi için tek noktadan çözüm arasında kolay ve hızlı geçişler ile herhangi bir alt tabaka üzerinde iş uygulamalar.

• Tek Çekim Renk teknolojisi—Doğru, tekrarlanabilir yazdırma gerçekleştirir. Tüm renk ayrımları, tek bir geçişte aynı anda belirlenir sağlayan mükemmel bir renkten renge kaydı oluşturur. geniş medya esnekliği.

• En geniş medya gamı—En geniş medya yelpazesi için destek sentetik ve kağıt alt tabakalar dahil olmak üzere dijital üretim 0,5 ila 18 nokta. Baskı makinesi, önceden optimize edilmiş alt tabakalara veya satır içi veya çevrimdışı astarlama çözümleri kullanan standart kullanıma hazır malzemeler.

• Hat İçi Hazırlama Ünitesi—Standart kullanım için benzersiz yetenek sunar, önceden planlanmış gerekliliği ortadan kaldırırken, işlem görmemiş yüzeyler tedavi, son dakika işlerinin desteğini daha kolay ve daha hızlı hale getirmek her zamankinden. Kolay kullanım ve yüksek performans için tasarlanmış, Inline Prime ünitesi, pres yazılımı tarafından otomatik olarak kontrol edilir.

• Güvenlikli baskı teklifi—HP Indigo’nun özel Güvenli Paket Sistemi Mevcut Mal’a göre verimli üretimi destekler Farmasötik ve güvenlik baskısı için Üretim Uygulamaları (cGMP). Bu, üstün baskı kalitesi ve mikro metin yazdırma yeteneği ile birleştiğinde 0,7 punto kadar küçük, sağlam VDP yetenekleri ve çeşitli entegrasyonlarla entegrasyon dünyanın önde gelen sağlayıcılarından oluşturma ve denetleme çözümleri, sağlam, uçtan uca bir güvenlik teklifi oluşturur. Eşsiz verimlilik. Önde gelen ana akım çözüm, HP Indigo WS6600 Dijital Baskı Makinesi, benzersiz üretim verimliliği sunar gelişmiş otomasyon, daha yüksek çalışma süresi ve servis kolaylığı ile.

• Gelişmiş Üretkenlik Modu (EPM)—Çığır açan yenilikleri kullanma, EPM, çoğu yeni renkli iş için baskı verimini %33 artırır ve beyaz mürekkep eklerken %25 oranında, belirgin HP Indigo kalitesi elde edilir azaltılmış geri dönüş süresi ve basılı lineer ayak başına daha düşük maliyet .

• HP Indigo ElectroInk White Plus—Yüksek opaklıkla beyaz sunar: maksimum için tek geçişte kalın bir mürekkep katmanı uygulamak üretkenlik.

• Gelişmiş otomasyon—Yerleşik gelişmiş otomasyon düzeyi HP Indigo WS6600 Dijital Baskı Makinesinde operatör ihtiyacını azaltır müdahale ve çalışma süresini artırır.

• İyileştirilmiş servis kolaylığı—Uzaktan tanılama için yeni araçlar ve operatör düzeyinde sorun giderme, çalışma süresini ve genel üretkenliği artırır.

• Satır içi ve çevrimdışı sonlandırma modları arasında esneklik—Yeni bir sonlandırma bağlantı arabirimi, doğrudan yazdırma arasında kolay geçiş sağlar bitiş çizgisine veya baskı makinesine.

Dilerseniz Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01