Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Hologram Etiketi

Hologram Etiketi:

Hologram Etiketi marka ve ürünlerinizin güvenliğinizi korumak ve aynı zamanda güvenilirliğini arttırmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Nerede kullanılır:

Kullanım alanlarına göre farklılık gösterirler. Kullanım alanları sektörlerin üretimlerine orantılı olarak gerek sahteciliği önlemek amacıyla gerekse orijinalliğini belirtmek amacıyla gerekse de görselliğini ön planda tutmak için kullanılır. Hologramlı etiket çeşitlerimiz bobin olarak üretilmektedir.

Hologram Etiketi Baskı Kullanım Alanları:

Teknolojinin gelişmesiyle son yıllarda ürünlerin taklit edilmesi kolay bir hal almıştır. Bu durum giderek artmaktadır. Bu sebeple hologram etiketi kullanmalısınız, hologramlı etiket ürünlerin korunma ihtiyacını ve ürünlerin güvenliğini, orijinalliği gösteren bazı önemler alınmıştır.

Nasıl Yapılır:

Kısaca üç boyutlu lazer fotoğrafıdır. Başka bir deyişle; 3 boyutlu görsel bilginin lazer teknolojisiyle kaydedilmesi, depolanması ve hareket efektinin kazandırılarak çok boyutlu ortama aktarılması sonucu elde edilen. Holografide uyumlu lazer ışınının pozitif teması ile dalga sınırlarını eşleştirerek kayıt yapılır. Bu üç boyutlu kayıt kırılmış bir şablon şeklinde oluşur; bir dizi çok ince çizgi veya tek merkezli daireler halindedir. Bu kırılma, ışığı bükerek lazer ışığının orijinal kaydın dalga sınırına geri gönderir. Objenin üç boyutlu görüntüsü hologram ışık olarak yapılanır. Hologram, fizik, kimya, basım, mühendislik gibi pek çok kavramın hepsini birden içinde barındırdığı için gelişmiş ve karmaşık bir üründür. Gözlerinizin görebildiği her şeyi canlandırabilir: Örneğin; boyut, metin vb. Genellikle, en yaygın hologram medyası etikettir. Polyester filmden üretilir, birçok yüzeye uygulanabilen kendinden yapışkanlı özelliktedir. Görüntü, tüm hareket değişikliklerini ve alan derinliğini ifade eder. Görüntü, ortamın arkasında ya da önünde yüzüyormuş veya kayıt ortamı üzerine binmiş, iç içe geçmiş izlenimi verir. Hologramlar derinlik ve paraleks içerdiğinden, objenin çevresini ve arkasındaki objelerin daha da derinlik içinde görülmesini sağlar.

Ürün Etiketi sizler için baskılı ve baskısız endüstriyel ve dijital baskı makinelerinde etiket üretimi yapmaktadır. Etiketler hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz 0216 232 23 35 telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01