Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Lamine Termal Etiket

Lamine termal etiketler ismini aldığı termal etiketlerin özelliklerini gösterirler. Diğer bir adı da top termal etiket olanrak bilinen lamine termal etiket, ribon kullanımına ihtiyaç duyulmaksızın barkod yazıcılarda direkt termal baskı yöntemi ile kolayca baskı alınmaktadır.

Lamine termal etiket; kağıdın üzerine termal kaplanmış, termal üzeride koruyucu kaplanmış bir etikettir. Lamine termal etiket eko termal etikete oranla daha kalıcı ve daha uzun ömürlü bir üründür.

Ürettiğimiz Lamine Termal Etiketler Şöyledir

  • Akrilik Tutkallı Lamine Termal Etiket
  • Deepfreeze Tutkallı Lamine Termal Etiket
  • Hotmelt Tutkallı Lamine Termal Etiket
  • Nonperm Tutkallı Lamine Termal Etiket

Lamine Termal Etiket Kullanım Alanları

Kargo firmaları ve hastanelerde tercih edilen bir etiket cinsidir. Mobil kullanım alanlarındaki ribonsuz termal barkod yazıcıların tercih edilmesi nedeniyle mobil kullanımdaki oranı yüksektir. Eko termal etiketlerin yeteli olmadığı ve daha uzun dayanım istenen yerlerde kullanılır.

Eko termal etiket güneş, açık hava ve sürtmelerle kararıp kirlenirken, lamine termal etiket, termal solüsyon lamine edildiği için belirtmiş olduğumuz durumlara karşı daha dayanıklı hale getirilmiş bir termal etiket türüdür.

Lamine termal etiket; uzun süre raflarda, depolarda bekleyecek ürünler için uygun bir termal etiket türüdür. Etiketinizin hem termal olmasını, hem de uzun süreli rafta özelliğini kaybetmesini istemiyorsanız lamine termal etiketi tercih etmelisiniz. Ürün etiketi olarak firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda, lamine termal etiketler üretmekteyiz.

Lamine Termal Etiketin Baskı Süreci

Lamine Termal Etiket, direkt termal dediğimiz barkod yazıcısının kafa bölümünde bulunan electro dotların ısınmasıyla baskı alınmaktadır. Ribon adındaki siyah karbon şeridin kullanılmasına gerek yoktur, eğer kullanılırsa baskınız daha uzun ömürlü ve daha kalıcı olacaktır.

Baskı ömrü, etiketin ömrü gibi 6-9 ay arasıdır. Etiketin yapıştığı yüzeyin direkt güneş, ısı ve ışığa maruz kalmaması gereklidir. Lamine Termal Etiket, Echo Termal Etiket ‘e göre baskı ömrü ve yapışkan dayanıklılığı daha fazladır.

Lamine Termal Etiket Fiyatları

Lamine termal etiket fiyatları ürünün sipariş adedine, etiketin ölçüsüne ve baskı rengine göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat teklifi almak isterseniz aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Lamine Termal Etiket Fiyat Teklifi Alın

Bize bir E-posta gönderin size en kısa sürede cevap verelim!

Bizi arayın hemen fiyat teklifi alın! 0 (216) 232 24 01

Veya aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım.

Lütfen forma yazdığınız E-posta ve Telefon numarasının size ait olduğundan emin olun.

[contact-form-7 id=”3220″ title=”iletişim”]

Lamine Termal Etiket Dökümanları

Dilerseniz etikbasim.com ve haziretiketler.com

+90 (216) 232 24 01