Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Fiyat Değiştirme Etiketi

Fiyat Değiştirme Etiketi
Fiyat Değiştirme Etiketi

Fiyat Değiştirme Etiketi:

El terminalleri, barkod yazıcılar ile hızlı ve kolayca fiyat etiketi çıkarttığımız bir etiket türüdür termal hammadde ile üretilmiştir. Tırnakla kazındığında iz bırakır. Ağırlıklı olarak sağlık sektöründe, gıda sektöründe ve raf ömrü kısa ürünler için tercih edilir.

Fiyat Değiştirme Etiketi Türleri:

Eko Termal Etiket:

Eko Termal Etiketler, kağıt etiket üzerine termal lamine edilerek üretilirler. Bu etiketlerin yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmaz. Eko Termal etiketler, ışık, nem, su ve sıcağa dayanıklı değildirler.

Böyle bir dış etkene maruz kaldıklarında kararırlar. Bu sebeple bu etiketlerin raf ömrü kısadır.

Lamine Termal Etiket:

Lamine termal etiket; kağıt üzerine termal kaplanmış ve termal üzeride koruyucu ile kaplanmış etikettir. Lamine termal etiket termal etikete oranla daha kalıcı ve daha kaliteli bir üründür.

Termal etiket gün ışığı, açık hava ve ufak sürtmelerle kararıp kirlenirken, Lamine termal etiket, üzerine termal solüsyon lamine edildiği için bu tip durumlara karşı daha dayanıklı hale getirilmiş etiket türüdür. Baskı esnasında ribon ihtiyacı olmadığından kullanımı oldukça pratiktir.

Fiyat Değiştirme Etiketi Kullanım Alanları:

Neredeyse tüm sektörlerde bu etiket türüne rastlamaktayız. Özellikle marketlerde, hastanelerde, esnaflarda bulunan bu etiket türü ihtiyaca yönelik üretilir. Satıcı el terminali ile hızlıca yazdırır ve ürünün fiyatını değiştirir.

Fiyat Değiştirme Etiketi Fiyatları:

Etiket fiyatları sabit bir değer almaz miktara ve ölçüye ve etiketin türüne göre değişkenlik gösterir. Eğer fiyat almak isterseniz bizi çekinmeden arayabilirsiniz. 0216 232 23 35

Dilerseniz Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01