Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Şeffaf Etiket

Şeffaf Etiket; polipropilen malzeme kullanılarak üretilen kendinden yapışkanlı bir çıkartma çeşididir. Bu yapışkanlı çıkartmanın baskılı ve baskısız üretimi yapılmaktadır. Özellikle ürününüze transparanlık, sadelik katmak için faydalı bir sticker türüdür.

Şeffaf çıkartmaları su şişelerinde, kozmetik etiketlerinde, cam ürünlerde, paketlenmiş ürünlerde ve ürünün arka planının görünmesi istenilen tüm ürünlerde kullanımı yaygındır.

Ürettiğimiz Yapışkanlı Şeffaf Çıkartmalar Şöyledir.

  • Hotmelt tutkallı şeffaf etiket
  • Akrilik tutkallı şeffaf etiket
  • Nonperm tutkallı şeffaf etiket

Şeffaf Etiket Nedir?

Şeffaf etiket; polipropilen malzeme kullanılarak üretilen kendinden yapışkanlı bir etikettir. Bu yapışkanlı çıkartmanın baskılı ve baskısız üretimi yapılmaktadır. Özellikle ürününüze transparanlık, sadelik katmak için faydalı bir sticker türüdür.

Kendinden yapışkanlı şeffaf stickerlar, PP opak çıkartma ile aynı özelliğe sahiptir.  İki etiket hammaddesi polipropilen malzemedir. Aralarındaki tek fark Şeffaf polipropilen etiketin yüzeyinin şeffaf ve arka planı gözüküyor olmasıdır. Ürün içeriği kapanmasın ürün görünsün diye tercih edilmelidir. Ya da yapıştırılan yerde etiket dikkat çekmesin ürüne transparanlık katsın diye tercih edilebilir.

Ultra clear şeffaf etiketler şeffaf etiketlere göre daha premium bir üründür. Net ve parlaklardır, ihtiyacınıza göre ultra clear etiketleri de tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Çıkartmanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanım alanlarına göre çeşitli kendinden yapışkanlı şeffaf stickerlar bulunmaktadır. Hotmelt tutkallı şeffaf etiket, akrilik tutkallı şeffaf etiket ve nonperm tutkallı şeffaf etiket

Şeffaf etiketler gıda, kozmetik, Kimya gibi sayısız sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Şeffaf etiketler koruyucu etiket olarakta kullanılmaktadır. Bastığınız herhangi bir çıkartmanın baskısını ve etiketi korumak için üzerine ayrıca şeffaf sticker yapıştırabilirsiniz.

Şeffaf Sticker Baskısı Nasıl Yapılır?

Şeffaf etiket baskılarında malzeme şeffaf olduğu için baskı altına ayrıca beyaz baskı yapılmaktadır. Aksi takdirde baskı, Şeffaf etiketin yapıştırıldığı zemin rengine göre renk alır, bu da ürün ve baskı görselliğinde kusur oluşturur. Şeffaf çıkartma taşıyıcısına label mark basılarak barkod yazıcılardan wax resin veya resin ribon kullanılarak baskı alınır.

Şeffaf Çıkartma Fiyatları Nedir?

Kendinden yapışkanlı şeffaf etiketler ürünün sipariş adetlerine, etiketin ölçüsüne, baskıda renk sayısına, ürünün şekline göre değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden şeffaf stickerların sabit fiyatları yoktur. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şeffaf Etiket Fiyat Teklifi Alın

Bize bir E-posta gönderin size en kısa sürede cevap verelim!

Bizi arayın hemen fiyat teklifi alın! (0216) 232 24 01

Lütfen forma yazdığınız E-posta ve Telefon numarasının size ait olduğundan emin olun.

[contact-form-7 id=”3220″ title=”iletişim”]

Kendinden Yapışkanlı Şeffaf Etiket Dökümanları

Dilerseniz etikbasim.com ve haziretiketler.com

+90 (216) 232 24 01