Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Sürülebilir Çikolata Etiketi


Sürülebilir Çikolata Etiketi

Sürülebilir Çikolata Etiketi:

Sürülebilir Çikolata Etiketi gıda etiketleri kategorisinde bulunur. Bu etiket ürünü yansıtır niteliktedir. Bu yüzden baskısı kaliteli olmalıdır.

Sürülebilir Çikolata Etiketi genellikle PP Opak ve kuşe olarak tercih edilmektedir.

Sürülebilir Çikolata Etiketi

  • istediğiniz Adetlerde
  • istediğiniz Boyutlarda
  • Ve İstediğiniz Renklerde

Üretilmektedir.


Sipariş Vermek İçin Arayın

Sürülebilir Çikolata Etiketi Özellikleri
Sürülebilir Çikolata Etiketi Kullanım Alanları
Sürülebilir Çikolata Etiketi Fiyatları
Sürülebilir Çikolata Etiketi Özellikleri

Sürülebilir Çikolata Etiketi genellikle market raflarında olacağından iç mekan etiketi olarak üretilmelidir. Baskısı kaliteli olmalıdır, Çabuk solmamalıdır, ürünü güzel yansıtmalıdır. Sürülebilir Çikolata üreticilerimiz ve tedarikçilerimiz için özel olarak üretmekteyiz. Selefon kaplama, lak atımı, Yaldız gibi bir çok baskı tekniğini kullanıyoruz makine parkurumuzu merak ederseniz linkten inceleyebilirsiniz.

  • Gıda ambalajlarının üzerine ürünün tanıtımını ve içeriğini belirten gıda etiketleri üretmekteyiz.
  • Gıda etiketi ürünün ambalajını tamamlayıcı ve müşteriye sunumunun en önemli görseli olduğundan, baskısı ve tasarımı oldukça önemlidir.

Sürülebilir Çikolata Etiketi Kullanım Alanları

Sürülebilir Çikolata gıda setöründe aktif rol oynamaktadır. Sürülebilir Çikolata üreticilerimiz ve Sürülebilir Çikolata tedarikçilerimiz için çok önemli bir gıda ürünüdür. Sürülebilir Çikolata Etiketi kullanımı oldukça yaygın olmakla birlikte piyasada 2.sınıf malzemeden üretilen Sürülebilir Çikolata Etiketi oluşmaktadır.

Birinci sınıf malzemeden üretilmiş Sürülebilir Çikolata Etiketi için bizi arayabilir, fiyat teklifi ve bilgi alabilirsiniz.

0216 232 23 35

Sürülebilir Çikolata Etiketi Fiyatları

Sürülebilir Çikolata Etiketi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretildiği için sabit fiyatlara sahip değillerdir. Etiketin sarım yönü, kaç renk baskı yapılacağı, etiketin adetleri ve etiketin ölçüleri fiyatı değiştiren konulardır. Bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Etiketler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Etiket alımlarında neye dikkat etmeliyiz?

Etiket satın alımlarında en dikkatli olunması gereken husus etiketin 1. Kalite olmasıdır. Daha sonra yapıştırılacak yüzey, bulunacağı ortama göre doğru etiket çeşidinin tercih edilmesidir. Daha detaylı bilgi için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Termal Etiketlerin doğru stoklanma zamanı ve koşulları nelerdir?

Termal etiketler yüksek ısı ve ışığın olmadığı normal oda koşullarında saklanmalıdır Termal Etiketler 1 sene den daha az sürede tüketilecek şekilde sipariş verilmelidir. Kısa süre de tüketilen ürünler için Eko Termal, tüketimi 1 yılı bulan ürünler için Lamine Termal tercih edilmelidir.

Hangi etiket türleri barkod yazıcılarda ribon baskı yöntemi ile yazdırılır?

Termal özelliği olan etiketler dışındaki bütün etiketler ribon baskı yöntemi ile yazdırılabilir. Burada önemli olan hangi etiket çeşidinde hangi ribonu kullanacağınızı doğru şekilde belirlemeniz olacaktır. Bu konuda Etik Basımın Uzman ekibini arayarak yardım alabilirsiniz.

Dış Mekanda kullanılan etiketler nelerdir?

Dış mekanda genel olarak plastik malzemeden üretilen etiketler kullanılır. Etiketin yapışkan türü yapıştırılacak yüzeye göre doğru bir şekilde seçilmelidir.

Yapışkan Türüne Göre Etiket çeşitleri nelerdir?

Yapışkan türüne göre etiket çeşitleri 5’e ayrılır. Akrilik tutkallı Etiket, Hotmelt tutkallı etiket, Nonperm tutkallı Etiket, Tyre Tutkallı Etiket, Deepfreeze Tutkallı Etiket.

Dilerseniz Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01