Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Polietilen Etiket – PE Etiket

Polietilen Etiket, polietilen malzemeden üretilen etiket türüdür. Esnek yüzeyler için uygun bir etiketleme imkanı sağlar. Esnek plastik yüzeylerin etiketlenmesinde kullanımı yaygındır.

Polietilen etiketlerde baskı yüzeyi ve yapışkan yüzeyi koronolu olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde yapılan baskı veya yapışkan ürün üzerinde kalıcı bir şekilde tutunamaz. Bu da Polietilen Etiketi kullanım sırasında çeşitli sıkıntılar çıkartabilmektedir. Bu tip durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız orjinal sertifikalı etiket kullanımına dikkat etmelisiniz.

Polietilen malzemeden üretilen etiket türüdür. Esnek yüzeyler için uygun bir etiketleme imkanı sağlar. Esnek plastik yüzeylerin etiketlenmesinde kullanımı yaygındır. Polietilen Etiketlerde baskı yüzeyi ve yapışkan yüzeyi koronolu olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde yapılan baskı veya yapışkan ürün üzerinde kalıcı bir şekilde tutunamaz. Bu da etiketi kullanım sırasında çeşitli sıkıntılar çıkartabilmektedir. Bu tip durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız orjinal sertifikalı etiket kullanımına dikkat etmelisiniz.

+90 (216) 232 24 01