Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Asit İndirme Etiketi

AsiAsit indirme Etiketi
Asit indirme Etiketi

Alüminyum Metal üzerini asit ile oyma yöntemidir. Bu Yöntemde baskının yapılacağı levha daha önceden baskının şekline göre kesimi yapılmış folyo ile kaplanır. Daha sonra plakalar asitli ortamda tutularak plaka üstünde oyma işlemi gerçekleştirilir. 

Asit indirme Etiketi
Asit indirme Etiketi

Asit İndirme Etiket

Alüminyum Metal üzerini asit ile oyma yöntemidir. Bu Yöntemde baskının yapılacağı levha daha önceden baskının şekline göre kesimi yapılmış folyo ile kaplanır. Daha sonra plakalar asitli ortamda tutularak plaka üstünde oyma işlemi gerçekleştirilir. İsteğe bağlı negatif yada pozitif olarak Asit İndirme yöntemi ile oyulabilir. Oyulan kısımlar tercih edilen renkler kullanılarak renklendirilir. Daha sonra malzemenin çizilmemesi ve kimyasal çözücülere karşı ve hava şartlarına karşı dayanıklılığını artırmak için koruyucu lak ile kaplanır.

Genellikle ürün ve firma hakkında bilgiler içeren asit indirme etiketler,Pirinçten- paslanmaza , bakırdan- alüminyuma her çeşit metal üzerine uygulanabilmektedir. Etik Basım A.Ş ve ürün etiketi olarak her çeşit asit indirme etiketlerinizi yapmaktayız.

+90 (216) 232 24 01