Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Sucuk Etiketi

Sucuk Etiketi Nedir?

Sucuk etiketi genellikle kuşe ya da pp opak türünde üretilen bir gıda etiketidir. Sucuk etiketi kasapların ürünlerini tanıtmak için önem taşır. Sucuk etiketinde perfore yani etikete küçük bir kesik atılarak uçlarının yapışması sağlanır.

Profesyonel baskı makinelerimiz ve profesyonel ekibimizle en kaliteli baskıları yaparak etiketlerinizi üretiyoruz.

Sucuk Etiketi Baskı

Kaliteli etiket baskısı ile ürünlerinizin reklam değerini artırıyoruz. Baskılı kuşe etiketlerinizi Hp indigo dijital baskı makinemiz ve 8 renkli bütün üniteleri servo motorlu tam otomatik baskı makinemizle kusursuz bir şekilde üretiyoruz. Ayrıca istenirse kuşe etiketlere varak yaldız uygulamaları yaparak ürünün rafta fark edilmesini ve görünürlüğünün artırılmasına katkı sağlar hale getiriyoruz.

Sucuk Etiketi Kullanım Alanları

Sucuk Etiketleri gıda sektöründe aktif olarak kullanılmaktadır. Özellikle kasaplar, zincir marketler, şarküterilerde tercih edilmektedir . Ürünlerinizin üzerinde görsel değer katması için özel boyutlar ve tamamen ürününüze özel olarak tasarlanmış Sucuk Etiketleri üretmekteyiz. Sucuk Etiketinin yüzeyinde bulunan kesik sayesinde etiketi açmadan kullanabilirsiniz.

Sucuk Etiketi Fiyatları

Sucuk Etiketi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretildiği için sabit fiyatlara sahip değillerdir. Etiketin sarım yönü, kaç renk baskı yapılacağı, etiketin adetleri ve etiketin ölçüleri fiyatı değiştiren konulardır. Bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Merak ettikleriniz mi var? Hemen bizi arayın ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi alın.

Sucuk Etiketi Tanıtım Filmi

Gıda Etiketleri

Gıda ambalajlarının üzerine ürünün tanıtımını ve içeriğini belirten gıda etiketleri üretmekteyiz.

Gıda etiketi ürünün ambalajını tamamlayıcı ve müşteriye sunumunun en önemli görseli olduğundan, baskısı ve tasarımı oldukça önemlidir.

+90 (216) 232 24 01