Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Silvermat Etiket

SİLVERMAT ETİKET
SİLVERMAT ETİKET

Tüketicilerin genellikle demirbaşlarını etiketlemek için kullanmış olduğu bir etiket türü olan silvermat etiketler, polyester bir malzemeden üretilmiş olup oldukça dayanıklı bir etiket türüdür. Demirbaş Etiketi olarak da adlandırılan silvermat etiketler, tutkalı özel bir yapışkanlığa sahip sıcak ve soğuk ortamlara dayanıklı olarak üretilirler. Bu etiketler kolay yıpranmaz, yırtılmaz, su, yağ, kir gibi  dış ortmlardan kolay etkilenmezler. Bu yüzden uzun süreli etiketlemelerde sıkça tercih edilirler. Bu etiketin her iki yüzeyi metalik gri renkte olup yapışkansız yüzeyi mat olduğu için silvermat ismini almıştır.

Etiket firmaları müşterilerinin talepleri doğrultusunda istenilen en ve boyda baskılı veya baskısız olarak bu etiketlerden üretmektedirler. Dilerseniz etiket üzerine barkod yazıcılarda Resin Ribon ile baskı alabilirsiniz. 

Bizde Etik Basım A.Ş (urunetiketi.com.tr) ailesi olarak siz kıymetli müşterilerimizin; silvermat etikete dair ihtiyaç ve taleplerinde, istenilen boy ve ebatlarda baskılı veya baskısız olarak Demirbaş (Silvermat) etiket üretimi yapmaktayız. 

Bilgi ve sipariş için ister bizi direk arayabilir isterseniz de talep formu oluşturabilirsiniz.

SİLVERMAT ETİKET  ÇEŞİTLERİ ve ÖZELLİKLERİ

Silvermat Etiket yapışkansız yüzeyi mat gümüş renginde olup  piyasada çok sayıda tercih edilen bir etiket türüdür. Bu etiket çoğunlukla demirbaşların  barkodlamasın da kullanılır ve listeleme yapılırken çok işe yaramaktadır.

Mat yapısı sayesinde silinebilir bir yapıya sahiptir.

urun etiketi olarak Baskılı yada baskısız olarak üretebiliriz.  Baskılı ürünlerde logo, adres gibi bilgileriniz veya istediğiniz herhangi bir içeriği yazdırabilirsiniz.  Baskısız olanlarda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Kendiliğinden yapışma özelliği sayesinde birçok firma tarafından kullanılan silvermat etiket, güçlü tutkallı yapısı nedeniyle yapıştırıldığı yüzeye çok kuvvetli bir şekilde yapışır.

Uzun ömürlü yapıya sahip olmasına rağmen aşırı derece de  Güneş ışığına ve doğrudan ısıya maruz bırakılmamalıdır. Aksi takdirde etiket dış yüzeyi deforme olabilir.

İstenilen ölçülerde ve renklerde basımı , etiket baskı firmaları tarafından rulo halinde yapılır.

Silvermat etiket soğuğa ve sıcağa dayanıklı yapısı sayesinde sürekli tercih edilmektedir.

Bu etiketler yapısı itibariyle kolay yırtılmazlar.

Etiketlerde ürün barkod bilgisi, ürünün seri numarası bulunmaktadır. 

Silvermat Etiket Fiyatları

Silvermat Etiketinin fiyatını etkileyen en önemli unsur, etiketin boyutlarıdır.

Fiyatı etkileyen diğer bir unsur sipariş adedidir

Üzerine uygulanacak baskının türü de yine fiyatı etkileyen diğer bir unsurdur.

Silvermat Etiket fiyatları plastik etiketler içerisinde görece olarak ucuz olmayan etiket türüdür.

Silvermat Etiket Nerelerde Kullanılır?

Demirbaşların barkodlanmasında

Beyaz Eşya Üretimi yapan firmalarda

Elektirik Elektronik firmalarında

Otomotiv Sanayiinde

Stok sayımı yapan firmalarda

+90 (216) 232 24 01