Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Bulaşık Makinesi Etiketi

Bulaşık Makinesi Etiketi


Bulaşık Makinesi Etiketi

Bulaşık Makinesi Etiketi Nedir

Bulaşık Makinesi Etiketi genellikle pp opak, kuşe gibi etiket türlerinden üretilmektedir. Beyaz eşyaların yaygınlaşması ile bu sektöründe büyümesi olasıdır. Baskılı ve baskısız olarak üretilebilir.

  • istediğiniz Adetlerde
  • istediğiniz Boyutlarda
  • İstediğiniz Renklerde

Profesyonel baskı makinelerimiz ve profesyonel ekibimizle en kaliteli baskıları yaparak etiketlerinizi üretiyoruz.

Sipariş Vermek İçin Arayın

Bulaşık Makinesi Etiketi Baskı
Bulaşık Makinesi Etiketi Kullanım Alanları
Bulaşık Makinesi Etiketi Fiyatları
Bulaşık Makinesi Etiketi Baskı
Kaliteli etiket baskısı ile ürünlerinizin reklam değerini artırıyoruz. Bulaşık Makinesi etiketlerinizi Hp indigo dijital baskı makinemiz ve 8 renkli bütün üniteleri servo motorlu tam otomatik baskı makinemizle kusursuz bir şekilde üretiyoruz. Ayrıca istenirse kuşe etiketlere varak yaldız uygulamaları yaparak ürünün rafta fark edilmesini ve görünürlüğünün artırılmasına katkı sağlar hale getiriyoruz.

Selefon kaplama, lak atımı, Yaldız gibi bir çok baskı tekniğini kullanıyoruz makine parkurumuzu merak ederseniz linkten inceleyebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Etiketi Kullanım Alanları
Bulaşık Makinesi Etiketi Beyaz eşya, Gıda, İlaç Sanayi, Kozmetik, Reklam, Matbaa gibi sayısız  sektörde aktif olarak kullanılmaktadır. Ürünlerinizin üzerinde görsel değer katması için özel boyutlar ve tamamen ürününüze özel olarak tasarlanmış Kuşe Etiketler üretmekteyiz.

0216 232 23 35

telefonumuzu ayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Etiketi Fiyatları

Bulaşık Makinesi Etiketi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretildiği için sabit fiyatlara sahip değillerdir. Etiketin sarım yönü, kaç renk baskı yapılacağı, etiketin adetleri ve etiketin ölçüleri fiyatı değiştiren konulardır. Bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Merak ettikleriniz mi var? Hemen bizi arayın ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi alın. 0216 441 39 83 


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Bulaşık Makinesi Etiketi

Etiketler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Etiket alımlarında neye dikkat etmeliyiz?

Etiket satın alımlarında en dikkatli olunması gereken husus etiketin 1. Kalite olmasıdır. Daha sonra yapıştırılacak yüzey, bulunacağı ortama göre doğru etiket çeşidinin tercih edilmesidir. Daha detaylı bilgi için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Termal Etiketlerin doğru stoklanma zamanı ve koşulları nelerdir?

Termal etiketler yüksek ısı ve ışığın olmadığı normal oda koşullarında saklanmalıdır Termal Etiketler 1 sene den daha az sürede tüketilecek şekilde sipariş verilmelidir. Kısa süre de tüketilen ürünler için Eko Termal, tüketimi 1 yılı bulan ürünler için Lamine Termal tercih edilmelidir.

Hangi etiket türleri barkod yazıcılarda ribon baskı yöntemi ile yazdırılır?

Termal özelliği olan etiketler dışındaki bütün etiketler ribon baskı yöntemi ile yazdırılabilir. Burada önemli olan hangi etiket çeşidinde hangi ribonu kullanacağınızı doğru şekilde belirlemeniz olacaktır. Bu konuda Etik Basımın Uzman ekibini arayarak yardım alabilirsiniz.

Dış Mekanda kullanılan etiketler nelerdir?

Dış mekanda genel olarak plastik malzemeden üretilen etiketler kullanılır. Etiketin yapışkan türü yapıştırılacak yüzeye göre doğru bir şekilde seçilmelidir.

Yapışkan Türüne Göre Etiket çeşitleri nelerdir?

Yapışkan türüne göre etiket çeşitleri 5’e ayrılır. Akrilik tutkallı Etiket, Hotmelt tutkallı etiket, Nonperm tutkallı Etiket, Tyre Tutkallı Etiket, Deepfreeze Tutkallı Etiket.

Çalışma Partnerlerimiz

hp-b0bbe278-6aee-457d-9918-711fdb2d376c
upm-e0efc762-5d7d-4f67-ad79-0ee0981fed53
zontek-a8472258-9c3a-497a-8c7a-f82dc62a8000
avery-c60dabcb-10da-40b7-a01f-88cde85acc25
gallus-d08ebe66-666a-49a7-95c9-2c853c4e6fb2

Dilerseniz Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01