Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Metalize PP Etiket

Metalize etiketler metal görünümlü plastik materyaller kullanılarak üretilmektedir.

Metalize etiketler, metalize görünümü sayesinde ürünlerinize şık bir görünüm kazandırır.

Metalize pp etiketin her iki yüzeyide metalize görünümlüdür. Kullanım alanlarına göre çeşitli yapışkan özelliklerinde metalize pp etiketler üretmekteyiz.

Metalize etiketlerde parlamasını istemediğimiz kısımların alt kısmına önce  beyaz baskı yapılmaktadır. Bu sayede istenilen baskı rengi yakalanmaktadır.

METALİZE PP ETİKET

Metalize etiket, metalize görünümü sayesinde ürünlerinize şık bir görünüm kazandırır Metalize pp etiketin her iki yüzeyide metalize görünümlüdür. Kullanım alanlarına göre çeşitli yapışkan özelliklerinde metalize pp etiketler üretmekteyiz. Metalize etiketlerde parlamasını istemediğimiz kısımların alt kısmına önce  beyaz baskı yapılmaktadır. Bu sayede istenilen baskı rengi yakalanmaktadır.

Metalize etiketlerde pp malzemenin korono özellikleri oldukça önemlidir. PP etiketlerin her iki yüzeyi de koronolu olarak üretilmelidir. Bu sayede yapılan baskının yüzeye tutunması ve yapışkanın da etikete tutunması sağlanmaktadır.

METALİZE PP ETİKETLERİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Metalize Görünümlü PP Malzemeden üretilen bu etiket firmamız tarafından istediğiniz boy ve ebatlarda istediğiniz adetlerde üretmekteyiz.
– Metalize etiketler, Plastik Bazlı etiketlerden olup, plastik etiketlerin bütün özelliklerini taşırlar.

– Suya neme ışığa ve yırtılmaya karşı dirençlidirler.

– Etiketin her iki yüzeyide parlak metalik renktedir.

– PP Metalize etiketlere baskı yapıldığı zaman baskı parlak ve canlı bir görünüm kazanır.

– Etiketin tamamının değilde bir kısmının parlak bir kısmının PP Opak etikette olduğu gibi normal bir görünümde olmasını istiyorsak, etiketin parlamasını istemediğimiz alanlara öncelikle beyaz baskı uygulaması yapmaktayız.

– PP Metalize Etiketlerin üzerine barkod yazıcılardan wax resin ribon ile baskı alınabilir.

+90 (216) 232 24 01