Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Tatlı Etiketi

Tatlı Etiketi Nedir?

Tatlı Etiketi tatlıların ambalajının veya paketinin üzerine ürünü tanıtmak amacı ile yapıştırılan bir etiket türüdür.

  • istediğiniz Adetlerde
  • istediğiniz Boyutlarda
  • İstediğiniz Renklerde

Profesyonel baskı makinelerimiz ve profesyonel ekibimizle en kaliteli baskıları yaparak etiketlerinizi üretiyoruz.

Tatlı etiketleri baklava, şeker, kurabiye, çikolata gibi bir çok alana ayrılır biz ürün etiketi olarak tür ayırt etmeksizin etiket üretimi yapmaktayız. Ürünün görsel potansiyelini arttıran rulo etiketler üretiyoruz.


Sipariş Vermek İçin Arayın

Tatlı Etiketi Baskı
Tatlı Etiketi Kullanım Alanları
Tatlı Etiketi Fiyatları
Tatlı Etiketi Baskı
Baskımızın oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz.Flexo ve hp indigo makinelerimiz ile dijital ve endüstriyel baskıda sıfıra yakın hata paylarında üretim yapmaktayız. Sizin de ürünün görsel kalitesi yükselticek rulo etiketlere ihtiyaç duyuyorsanız  216 232 24 01 telefonumuzu arayabilirsiniz.
Tatlı Etiketi Kullanım Alanları

Tatlı etiketleri bir çok sektörde kullanılmaktadır restoranlar, zincir marketler, tatlı üreticileri ve bir çoğu gıda endüstrisinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Biz de ürün etiketi olarak siz değerli gıda üreticileri, tedarikçileri için rulo etiketler üretmekteyiz. Size özel çözümlerimiz için bizi aramanız yeterlidir. 216 232 24 01

Tatlı Etiketi Fiyatları

Tatlı etiketleri için belirlediğimiz özel bir fiyat yoktur rulo etiket fiyatlarımız ürününüzün özellikleri doğrultusunda üretildiği için sabit fiyatlara sahip değillerdir. Etiketin sarım yönü, kaç renk baskı yapılacağı, etiketin adetleri ve etiketin ölçüleri fiyatı değiştiren konulardır. Bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Merak ettikleriniz mi var? Hemen bizi arayın ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi alın. 0216 232 24 01

  • Sipariş Verin
  • Zamanında Teslim Edelim
  • İşleriniz Aksamasın


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Hızlı Talep Formu

[contact-form-7 id=”3220″ title=”iletişim”]

Etiketler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Etiket alımlarında neye dikkat etmeliyiz?

Etiket satın alımlarında en dikkatli olunması gereken husus etiketin 1. Kalite olmasıdır. Daha sonra yapıştırılacak yüzey, bulunacağı ortama göre doğru etiket çeşidinin tercih edilmesidir. Daha detaylı bilgi için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Termal Etiketlerin doğru stoklanma zamanı ve koşulları nelerdir?

Termal etiketler yüksek ısı ve ışığın olmadığı normal oda koşullarında saklanmalıdır Termal Etiketler 1 sene den daha az sürede tüketilecek şekilde sipariş verilmelidir. Kısa süre de tüketilen ürünler için Eko Termal, tüketimi 1 yılı bulan ürünler için Lamine Termal tercih edilmelidir.

Hangi etiket türleri barkod yazıcılarda ribon baskı yöntemi ile yazdırılır?

Termal özelliği olan etiketler dışındaki bütün etiketler ribon baskı yöntemi ile yazdırılabilir. Burada önemli olan hangi etiket çeşidinde hangi ribonu kullanacağınızı doğru şekilde belirlemeniz olacaktır. Bu konuda Etik Basımın Uzman ekibini arayarak yardım alabilirsiniz.

Dış Mekanda kullanılan etiketler nelerdir?

Dış mekanda genel olarak plastik malzemeden üretilen etiketler kullanılır. Etiketin yapışkan türü yapıştırılacak yüzeye göre doğru bir şekilde seçilmelidir.

Yapışkan Türüne Göre Etiket çeşitleri nelerdir?

Yapışkan türüne göre etiket çeşitleri 5’e ayrılır. Akrilik tutkallı Etiket, Hotmelt tutkallı etiket, Nonperm tutkallı Etiket, Tyre Tutkallı Etiket, Deepfreeze Tutkallı Etiket.

+90 (216) 232 24 01