Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Peynir Etiketi

Sütaş markası için yaptığımız örnek peynir etiketi çalışmamız siz değerli peynir üreticileri için kaliteli peynir ve gıda etiketleri üretiyoruz. Hemen ister form doldurarak ister arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formuna git

Peynir Etiketlerini Baskılı olarak üretiriz. Genelde kuşe ve pp opak malzemeden üretilir. Etikete göre şeffaf üretimde yapmaktayız. Ne duruyorsunuz peynirleriniz için en iyi etiketi üretelim. Bizi arayın.

Gıda ürünlerinin üzerine ürün pazarlama ve sunumunda kullanılan etikettir.

Çeşitli baskı teknikleri ile ve üzerine uygulandığı ürünün maddesine göre kağıt bazlı veya plastik bazlı etiketlerden herhangi biri kullanıla bilinir. Gıda ürünlerinde hangi etiket çeşidini kullanacağımız ürünün tüketim zamanlaması ve dış etkenlerle (sıcak soğuk hava, nem) ilgili koşulları göz önünde bulundurularak üretim yapılır.

Gıda tüketiminde  kullanılan ürünlerin sağlıklı koşullar altında saklanabilmesi için, çeşitli ortam koşulları sağlanmaktadır. Ürünün hangi koşullar altında saklanması gerektiği, içerdiği malzemeler, üretici firma ve marka gibi gerekli tüm bilgiler etiket üzerinde bulunmaktadır.  Basılacak etiketler üretici tarafından belirlenen tasarıma ve kullanılacak ürünün şekline göre hazırlanmaktadır.

Etik Basım olarak, 10 yıla yaklaşan tecrübe ve bilgi birikimimizle gıda sektörünün öncü firmaları için Baskılı ve Baskısız etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

+90 (216) 232 24 01