Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Termal Deepfreeze Etiket

Termal Difriz Etiketler

Difriz dolaplara girecek ürünler için özel olarak üretilmiş – 40 derecelere varan düşük sıcaklıklarda bile yapışkan özelliğini kaybetmez ve ürüne yapışmaya devam eder.

Termal Deepfreeze Etiket, ham maddesi kağıt bazlı olan ve her iki tarafında koruyucu tabaka olan etiket çeşididir. Kullanılan bu koruyucu katman yardımıyla etiketin soğuğa karşı dayanıklılık süresi artmaktadır. -18 den -30 dereceye kadar soğuk yerlerde rahatça kullanılabilir. Diğer etiket çeşitleri benzer biçimde soğuk yerlere yapıştırıldığında yapışkanı kristalize olmaz. Fakat nem, alkol, sıcaklık (Güneş) benzer biçimde etmenlere maruz kaldığında etiketin kendinden kararma özelliği vardır. 
Termal Deepfreeze Etiketler, difrizde tutulan tavuk ve et paketlerinin üzerinde kullanılır. Bunun dışında bazı bakliyat ve dondurma firmaları da Termal Deepfreeze Etiketine ihtiyaç duymaktadır. Termal Deepfreeze Etiketler barkod yazıcılarla ribonsuz olarak baskı alabilirsiniz.Ürün etiketi olarak her çeşit deepfreeze etiket ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.

TERMAL DEEPFREEZE ETİKETLER

Yaşantımızın birçok alanında derin dondurucu ürünlerini kullanırız. Özellikle gıda sektöründe yoğun olarak hem kullanılmakta hem de satışları yapılmaktadır. Evinizde hazır dondurulmuş gıdalar kullanabilirsiniz, dondurulmuş gıdaları incelediğinizde paketlerin üzerinde son kullanma tarihleri, üretim tarihleri , barkod bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgilerin bulunduğu etiketler Termal Deepfreeze Etiket olarak geçer. Bu etiketler dondurulmuş gıdalar bunun yanında diğer sektörlerde de kullanılır. Özel kağıtlarla yapılan etiketler kuşe kâğıda basılır. Bu kâğıtlar özel yapışkanlı olarak üretilir. Soğuk yerlere özgü üretilirler ve kullanıma uygundurlar.
Termal Deepfreeze Etiket Kullanım Alanları
 Hastanelerde kullanım alanı oldukça yoğundur, kan torbaları, serumlar ve diğer ekipmanlarda bu etiketlerin kullanım alanı oldukça yoğundur. Kullanım alanı önemli olduğu için dayanma gücü de yüksektir.
 Soğuk hava depolarında kullanımı çok fazla olan Termal Deepfreeze Etiket ürünleri eksi derecelerde de soğuğa dayanıklıdır. Etiketler ile ürün çeşitliliği ve uzun ömrü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 Bu etiketler kâğıt veya plastik olarak üretilmekle beraber iki taraflı olarak yapışmasını sağlar.
 Çeşitli ölçülerde ve uzunluklarda üretimi yapılmaktadır.
 Renkli ve renksiz olarak üretimi sağlanır, parlak yapısı vardır.
 Üzeri silinebilir yapıya sahiptir.

Termal Deepfreeze Etiket Kullanım Alanları

 Gıda sektörlerinde yoğun olarak kullanılırlar, tavuk üreticileri tarafından çok fazla tercih edilip kullanılan Termal Deepfreeze Etiket türleri her geçen yıl tercih edilmektedir.
 Gıda sektörleri bu etiketleri donmuş gıdalarla birlikte çok kullanmaktadırlar.
 Bu etiketler sipariş olarak verilebilir, istenilen ebatlarda, resimli veya resimsiz, istenilen renkte siparişlerinizi verebilirsiniz.
 Etiketler sürtünme ile çizilmezler, deforme olmazlar. Ancak bazı dış etkenler etiketlere zarar verebilir. Mesela güneş ışığı, hem, alkol gibi etkenler bu etiketlere kararma yapabilirler.
 Derin dondurucuda tavuk paketlerinde çok rastlanan termal deepfreeze etiket alıcılara da güven sağlar. Alıcılar tarihlere bakarak ürünün son kullanma ve üretim tarihleri ile bilgi sahibi olurlar ve güven sağlanır.
TERMAL DEEPFREEZE ETİKET ÇEŞİTLERİ
Termal deepfreeze etiketler kullanılacak yere göre çeşitlilik gösterebilir. Termal Deepfreeze Etiket Çeşitleri istenilen ebatta renkte ve baskılı, baskısız olmak üzere farklı çeşitleri mevcuttur. İstediğiniz türde termal deepfreeze etiket satın alabilirsiniz.
Termal Deepfreeze Etiket Fiyatları
Termal Deepfreeze Etiket Fiyatları uygundur. Toplu satın alabileceği gibi perakende satışı da vardır. Uygun fiyatlı termal deepfreeze etiketler dayanıklı ısıya, çizilmeye dayanıklıdır.

+90 (216) 232 24 01