Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Flexo Baskılı Etiket

Flexo Baskılı Etiket Nedir

Flexo baskılı etiket endüstriyel makinede basılmış rulo etiket anlamı taşır. Flexo etiket üretim makinesı baskılı ve baskısız etiketleri üretebilir endüstriyel bir üretim yapar ve yüksek adetli işlerde yüksek performans gösterir. Renk, baskı ve etikette yüksek kalite göstermektedir

Etiketlerinize lak atımı selefon kaplama 8 renge kadar baskı yapılır.

İletişim için isterseniz 0216 232 23 35 ve 0216 441 39 83 Numaralarımızı arayın, isterseniz de iletişim Formunu doldurun biz sizi arayalım.

Flexo Baskı Makinesi özellikleri

matbaacıların en büyük taleplerinden biri, ambalaj endüstrisi için ihtiyaç duyulan genişletilebilir malzemelere baskı yapılabilmesidir. Bu durumlarda baskı kaydının bakımıyla ilgili sorunlar yazıcılar tarafından iyi bilinmektedir. Dolayısıyla burada elektrik şaftının teknolojisi çok önemli hale geliyor. SYNCHROLINE tek başına fırçasız motorlar tarafından yönetilen baskı gruplarıyla donatılmıştır ve tüm baskı makinesinin baskı kaydının ayarlanması ve bakımı, bir kayıt kontrol sistemine sahip elektrik panosu tarafından yönetilir. Bu, malzemenin uzantılarından dolayı kayıttan sapmayı gerçek zamanlı olarak düzeltebilir. Maksimum çok yönlülük ve geniş bir malzeme yelpazesi üzerinde çalışma olanağı arayan baskı endüstrisi için.

Flexo Baskı Makinesi Hangi Etiketleri Üretebilir

Aslında bu sorunun cevabı gayet uçuktur. Flexo baskı makinemiz istisnalar hariç çoğu etiket türünde yüksek performans ile üretim yapabilmektedir işte yetenekleri:

Dilerseniz Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01