Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Eko Termal Etiket

Eko termal etiketler; kağıt bazlıdır, yüzeylerinde koruyucu tabaka bulundurmazlar. ısı, ışık, nem, sıcaklık gibi dış etkenlere karşı lamine termal etikete göre daha dayanıksızdırlar.

Eko termal etiket; genellikle manavlarda, hastanelerde, eczanelerde, kuruyemişlerde barkod yazıcı etiketi ya da fiyat değiştirme etiketi olarak kullanımı yaygındır. Baskı, termal olarak yani ısı ile yapılmakta ve bu sebepten dolayı ribon kullanılmamaktadır.

Ürettiğimiz Eko Termal Etiketler Şöyledir

  • Akrilik Tutkallı Eko Termal Etiket (Standart yapışkan)
  • Deepfreeze Tutkallı Eko Termal Etiket (Soğuğa dayanıklı)
  • Hotmelt Tutkallı Eko Termal Etiket (Güçlü yapışkan)
  • Nonperm Tutkallı Eko Termal Etiket (Cam etiketi)

Eko Termal Etiket Nedir

Eko Termal etiketler; kağıt bazlı ve yüzeylerinde koruyucu tabaka bulundurmayan etiketlerdir. Kâğıt üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Eko termal etiketleri yazdırmak için barkod yazıcıların baş bölgesindeki ısı ile termal sıvılaşma özelliği gösterirler, bu şekilde Eko termal etiketin üzerine baskı alınır.

Eko termal etiketler; nem, alkol, ışık ve ısı gibi dış etkenlere karşı lamine termal etikete göre dayanıklı değildirler. Saydığımız etkenlere maruz kalındığında kendi kendine kararmaktadırlar.

Eko Termal Etiket kullanım alanları

Eko termal etiket; genellikle manavlarda, hastanelerde, eczanelerde, kuruyemişlerde barkod yazıcı etiketi ya da fiyat değiştirme etiketi olarak kullanımı yaygındır. Termal etiketleri nemli ve sıcak ortamlarda kullanmak önerilmez.

Eko termal etiketleri dış mekanlarda kullanmanız tasrif edilmemektedir.

Eko Termal Etiket Fiyatları

Eko termal etiket, fiyat bakımından en uygun barkod etiketi çeşididir ve kısa süreli kullanımlar için uygundur. Eko termal etiketlerin genellikle 3-5 aylık bir kullanım ömrü vardır. Bu etiket çeşidinde baskı, termal olarak yani ısı ile yapılmakta ve bu sebepten dolayı ribon kullanılmamaktadır.

Eko Termal Etiket Fiyat Teklifi Alın

Bize bir E-posta gönderin size en kısa sürede cevap verelim!

Bizi arayın hemen fiyat teklifi alın! 0 (216) 232 24 01

Veya aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım.

Lütfen forma yazdığınız E-posta ve Telefon numarasının size ait olduğundan emin olun.

[contact-form-7 id=”3220″ title=”iletişim”]

Eko Termal Etiket Dökümanları

Dilerseniz etikbasim.com ve haziretiketler.com

+90 (216) 232 24 01