Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Baskısız Rulo Etiket

baskısız açılmış rulo etiket
Baskısız Açılmış Rulo Etiket

Baskısız rulo etiketler neredeyse her sektörde kullanılmaktadır. Gıda, sağlık, tekstil, ofis, lojistik gibi çok fazla sektör sayabiliriz. Bu etiketler barkod yazıcılar ile baskı yapılabilen etiket türleridir. En çok tercih edilen baskısız rulo etiketler şunlardır: kuşe etiket, pp opak etiket, termal etiket. Bu etiket türlerini birbirinden ayıran ayırt edici özellikleri bulunmaktadır bunlara değinmeden önce Ürün Etiketinin tüm etiket türlerinde baskılı ve baskısız etiket üretimi yaptığını belirtmek isterim. Şimdi konumuza dönelim.

Baskısız Rulo Etiket Türleri

Kuşe Etiket
Kuşe Etiket

Kuşe Etiket

Baskısız rulo etiket türlerinde en çok kullanılan etiket kuşedir. Kuşe etiketler genellikle 80 gram kuşe Kâğıttan üretilir. Kuşe etiket Kâğıt bazlıdır. Diğer etiket türlerine göre nispeten daha ekonomiktir. Yırtılabilir bi etiket türüdür. Üzerine selefon kaplama yapılabilir. Ama selefon ve kuşe kaplama yerine müşterilerimize pp opak etiket türünü önermekteyiz.

PP Opak Etiket

PP Opak etiketler yırtılmaya, yağa, suya ve neme dayanıklı bir etiket türü olduğu için raf ömrü uzun bir etiket türüdür. PP opak etiketler dış ortamlara kısmen daha dayanıklı bir etiket türüdür. Plastik bazlıdır yırtılmazlar, barkod yazıcılar ve endüstriyel baskı teknikleri ile baskı yapılabilmektedir. PP etiketler her sektörde kullanılır.

Pp Opak Etiket
Pp Opak Etiket
Lamine Termal Etiket
Lamine Termal Etiket

Termal Etiketler

Termal etiketler ribon kullanılmadan baskı yapılabilen etiket türüdür. Genellikle fiyat etiketi gibi hızlıca barkod yazıcıda yazdırılıp yapıştırılan etiketlerdir. Termal etiketinde türleri bulunmaktadır. Lamine termal etiket, Eko termal etiket Lamine etiket dış ortama daha dayanıklı raf ömrü uzun bir etikettir. Eko ise raf ömrü kısa ve Lamine termal etikete göre daha dayanıksızdır.

Etiket Seçimi

Doğru baskısız rulo etiketi seçmek çok önemlidir. Etiketler kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olmalıdır. Etiketin kullanılacağı alan, kullanım ömrü gibi faktörler göz önünde bulundurulup tercih yapılmalıdır. Ürün Etiketi 10 yılı aşkın bir şekilde etiket sektöründe faliyet göstermektedir. Müşterilerin olası sorunlarını onlar daha yaşamadan çözmekte ve müşterinin ihtiyaç duyduğu etiketi analiz edip kaliteli bir şekilde üretmektedir.

Sizde Ürün Etiketini arayın (0216) 232 23 35

Baskısız Rulo Etiket Nasıl Kullanılır

Baskısız rulo etiketler barkod yazıcılar tarafından uyumlu ve yazdırılabilir olmalıdır. Ürün Etiketinin üretip sizlere gönderdiği baskısız rulo etiketler tüm barkod yazıcılar tarafından desteklenmektedir.

Dilerseniz: Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01