Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

HONEYWELL CT40

HONEYWELL CT40
HONEYWELL CT40

TERMİNALLER – EL TİPİ TERMİNALLER – HONEYWELL – CT40

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık: 289 Gr
 • Barkod Okuyucu: N3601, N6603, N6703, S0703
 • Batarya: 4.020 mAh
 • Bellek: 4 GB RAM/32 GB Flaş Bellek
 • Boyutlar: 162 mm U x 77 mm G x 18.2 mm D
 • Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +50°C
 • Düşmeye Dayanıklık: 1,2 Mt
 • Ekran: 5″ TFT
 • IP Seviyesi: IP64
 • İşlemci: 2.2 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 660 Sekiz Çekirdekli
 • İşletim Sistemi: Android 7
 • Kablosuz İletişim: 4G; IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
 • Kamera: 13 MP

Ürünün PDF Dosyası

Ürün Açıklamaları

Dolphin™: CT40, Android™ üzerine kurulu: ve Mobility Edge™: platformu, işletmelerin sorunsuz bir müşteri deneyimi sağlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış perakende, hafif T&L ve DSD uygulamaları için şık, kurumsal sınıf, tam dokunmatik bir cihazdır ve satış katında envanter arama, arka oda envanter yönetimi, mağaza içi satış ve mağazadan teslim alma veya teslimat için sipariş toplama gibi iş akışlarını hızlandırın.

Dolphin CT40 aynı zamanda bir Android Enterprise Recommended cihazıdır, yani sağlamdır, sahada kolayca kurulacak ve uzun bir kullanım ömrü boyunca güncel kalacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Mobility Edge kurumsal yönetim araçları, şirketlerin uygulamaları bir kez test etmesine ve doğrulamasına, kuruluş genelinde dağıtımları hızlandırmasına, cihaz performansını optimize etmesine, bakımı basitleştirmesine ve ürün yaşam döngüsünü uzatmasına olanak tanır.
 • Açık havada bile gelişmiş veri yakalama hızı ve okuma aralığı için sunulan üç tarama motoru seçeneği: kullanıcı dostu yeşil LED nokta veya keskin kırmızı çerçeve lazer hedefleyici seçin.
 • Sağlam, şık Dolphin CT40 cihazı ergonomik, hafif ve kullanımı kolaydır, ele kolayca oturur ve gün boyu rahat ve verimli bir şekilde kullanılabilir.
 • Verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve yatırımınızı korumak için Honeywell Connected uygulamalarının yanı sıra MDM, Push to Talk ve VoIP yazılımı gibi üçüncü taraf uygulamalarla kolay uyumluluk ve sorunsuz entegrasyon.
 • Android 7.1 (N) ile başlayan beş Android nesli desteğiyle geleceğe yönelik yatırım koruması. Honeywell Sentinel aracılığıyla son Google yamasından sonraki iki yıla kadar güvenlik güncellemeleri mevcuttur.

Bugün perakendeciler, değişen tüketici satın alma kalıpları ve bunun sonucunda çok kanallı yerine getirme talepleri ile büyük zorluklarla karşı karşıya. Dijital siparişler artıyor olsa da, bugün perakende satışların %90’ından fazlası hala tuğla ve harçlı bir mağazada gerçekleşiyor: Kuruluşların ortaklarını ve son derece mobil çalışanlarını mobil cihazlarla güçlendirmelerini zorunlu hale getirerek, müşterilerini sorunsuz bir şekilde hızlandırmalarına ve iyileştirmelerine olanak tanıyor deneyim.

Dolphin CT40 mobil bilgisayar ile tanışın. Perakende mağaza çalışanları ve diğer yüksek düzeyde mobil çalışanlar için tasarlanan hafif, ergonomik Dolphin CT40 cihazı, satış katında, arka odada, depoda veya teslimat sırasında çalışan üretkenliğini artırmaya yardımcı olan şık ve şık kurumsal sınıf, tam dokunmatik bir cihazdır.

Honeywell’in Mobility Edge platformu üzerine inşa edilmiştir, Dolphin CT40 mobil bilgisayar, beş nesil Android arasında yükseltilebilen, daha düşük bir toplam TCO sağlayan ve müşteri yatırımının getirisini en üst düzeye çıkaran genişletilmiş bir ürün yaşam döngüsü sunar. Mobility Edge gelişmiş kurumsal yaşam döngüsü araçları, şirketlerin uygulamaları bir kez test etmesine ve doğrulamasına olanak tanır: kuruluş genelinde dağıtımları hızlandırın: cihaz performansını optimize edin: yazılım güncellemelerini, eğitimi ve bakımı basitleştirin: ve genel ürün yaşam döngüsünü uzatın.

Çok çeşitli Honeywell bağlantılı uygulamalarla uyumlu , üçüncü taraf yazılımı ve kapsamlı bir aksesuar portföyü ile Dolphin CT40 mobil bilgisayar, bir donanım aygıtından daha fazlasıdır. Perakende ve hafif hizmet mobilite ortamları için yüksek düzeyde entegre bir çözüm –: atölyeden ve arka odadan iç mekana, hafif hizmet lojistiğine ve dış mekan teslimatına kadar.

Dolphin CT40 hem güçlü hem de sağlamdır, yüksek performanslı sekiz çekirdekli yonga seti, hızlı Wi-Fi ve çalışanlara hızlı erişim sağlamak için 4G LTE bağlantısı ile donatılmıştır. İhtiyaç duyduklarında iş açısından kritik bilgilere erişim. Sağlam gövde ve Corning®: Gorilla®: Glass 5 ekran, üniteyi kazara düşmelere ve düşmelere karşı korumaya yardımcı olur ve şık, ergonomik tasarım ele kolayca oturur ve gün boyu rahatça kullanılabilir.

+90 (216) 232 24 01