Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Kişisel Bakım Etiketleri

Kişisel Bakım Etiketleri Nedir?

Kişisel bakım etiketlerini detaylı olarak kozmetik etiketleri, başlığında inceleyebiliriz. Kozmetik etiketleri; PP opak, Kuşe, Şeffaf PP ve Ultra Şeffaf veya PP Metalize gibi materyallerden üretilebilmektedir.

  • İstediğiniz Adetlerde
  • İstediğiniz Boyutlarda
  • İstediğiniz Renklerde

Kişisel Bakım Etiketleri Detaylı Açıklaması:

Kozmetik etiketleri; PP opak, Kuşe, Şeffaf PP ve Ultra Şeffaf veya PP Metalize gibi materyallerden üretilmektedir.

Kozmetik sektöründe ; görsellik ürünün alınabilirliğini arttığından farklı renkler ve baskılar tercih edilmektedir. Yapılan tasarımlar , tercih edilen renk geçişleri , parlaklıklar , ağırlıklı olarak PP Metalize etiketin yansıtabileceği özelliktedir.

Sektörde kullanılan etiketler genellikle suya karşı dayanıklı olması beklendiğinden plastik bazlı etiketler ilk tercihtir. Bu sebeple kozmetik etiketi genellikle opak etiket, pp metalize etiket gibi etiket grupları tercih edilmektedir.
Şampuan etiketi, sıvı sabun etiketi, losyon etiketi, krem etiketi, nemlendirici etiketi, parfüm etiketi , kolonya etiketi , oda parfüm etiketi kozmetik etiket çeşitlerindendir.

İleri teknolojik cihazlarımız sayesinde istenilen baskıları ve kesimleri en iyi şekilde yapmaktayız .Ürün etiketi olarak tüm etiketlerinizi yüksek kaliteli makinelerimizde basmaktayız. Dijital tarafta HP INDIGO WS 6600 ve endüstriyel tarafta da LOMBARDİ SYNCROLİNE 430 makinalarımız ile sıfıra yakın hatalı baskı tekniği ile çalışmaktayız . Kişisel bakım etiketlerin baskısı UV baskı tekniği ve dijital baskı tekniği ile baskı yapılmaktadır. Kozmetik etiketleri sürtünme veya suya maruz kaldığından baskı üzeri lak veya selefon ile kaplanmaktadır.

  • İstediğiniz Adetlerde,
  • İstediğiniz Boyutlarda,
  • İstediğiniz Renklerde,

Profesyonel baskı makinelerimiz ve profesyonel ekibimizle en kaliteli baskıları yaparak etiketlerinizi üretiyoruz.

Dilerseniz makine parkurumuza göz atabilirsiniz.

Formu Doldurun, Size Fiyat Teklifi Verelim

[contact-form-7 id=”3220″ title=”iletişim”]
+90 (216) 232 24 01