Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Radyasyon Etiketi

Radyasyon Etiketi
Radyasyon Etiketi

Radyasyon Etiketi:

Radyasyon Etiketi bir uyarı etiketidir. Uzun kullanım için üretilmiştir, hastanelerde, laboratuvarlarda, röntgen odalarında kullanılabilir.

Ürün Etiketinde ihtiyacınız olan etiketi bastırabilirsiniz. Sadece aramanız yeterli.

0216 441 39 83

Radyasyon Etiketi

  • istediğiniz Adetlerde
  • istediğiniz Boyutlarda
  • Ve İstediğiniz Renklerde

Üretilmektedir.


Sipariş Vermek İçin Arayın

Radyasyon Etiketi Özellikleri
Radyasyon Etiketi Kullanım Alanları
Radyasyon Etiketi Fiyatları
Radyasyon Etiketi Özellikleri

Radyasyon Etiketi genellikle hastanelerde kimya laboratuvar odalarında olacağından iç mekan etiketi olarak üretilmelidir. Baskısı kaliteli olmalıdır, Çabuk solmamalıdır, ürünü güzel yansıtmalıdır. Uyarı etiketi olduğu için göz alan canlı renklerde olmalıdır. Değerli kimyacılarımız ve hastanelerimiz için özel olarak üretmekteyiz. Selefon kaplama, lak atımı, Yaldız gibi bir çok baskı tekniğini kullanıyoruz makine parkurumuzu merak ederseniz linkten inceleyebilirsiniz.

Radyasyon Etiketi Kullanım Alanları

Radyasyon Etiketi hastane ve kimya setörlerinde aktif rol oynamaktadır. Etiket türü olarak yapıştırılacağı yüzey önemlidir. Baskısı da çok önemlidir uzun süre yapıştırıldığı yüzeyden çıkartılmadığında renklerin atması soluklaşması istenmeyen bir durum olarak değerlendirilebilir.

0216 232 23 35

telefonumuzu ayabilirsiniz.

Radyasyon Etiketi Fiyatları

Radyasyon Etiketi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretildiği için sabit fiyatlara sahip değillerdir. Etiketin sarım yönü, kaç renk baskı yapılacağı, etiketin adetleri ve etiketin ölçüleri fiyatı değiştiren konulardır. Bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Merak ettikleriniz mi var? Hemen bizi arayın ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi alın. 0216 441 39 83


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Etiketler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Etiket alımlarında neye dikkat etmeliyiz?

Etiket satın alımlarında en dikkatli olunması gereken husus etiketin 1. Kalite olmasıdır. Daha sonra yapıştırılacak yüzey, bulunacağı ortama göre doğru etiket çeşidinin tercih edilmesidir. Daha detaylı bilgi için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Termal Etiketlerin doğru stoklanma zamanı ve koşulları nelerdir?

Termal etiketler yüksek ısı ve ışığın olmadığı normal oda koşullarında saklanmalıdır Termal Etiketler 1 sene den daha az sürede tüketilecek şekilde sipariş verilmelidir. Kısa süre de tüketilen ürünler için Eko Termal, tüketimi 1 yılı bulan ürünler için Lamine Termal tercih edilmelidir.

Hangi etiket türleri barkod yazıcılarda ribon baskı yöntemi ile yazdırılır?

Termal özelliği olan etiketler dışındaki bütün etiketler ribon baskı yöntemi ile yazdırılabilir. Burada önemli olan hangi etiket çeşidinde hangi ribonu kullanacağınızı doğru şekilde belirlemeniz olacaktır. Bu konuda Etik Basımın Uzman ekibini arayarak yardım alabilirsiniz.

Dış Mekanda kullanılan etiketler nelerdir?

Dış mekanda genel olarak plastik malzemeden üretilen etiketler kullanılır. Etiketin yapışkan türü yapıştırılacak yüzeye göre doğru bir şekilde seçilmelidir.

Yapışkan Türüne Göre Etiket çeşitleri nelerdir?

Yapışkan türüne göre etiket çeşitleri 5’e ayrılır. Akrilik tutkallı Etiket, Hotmelt tutkallı etiket, Nonperm tutkallı Etiket, Tyre Tutkallı Etiket, Deepfreeze Tutkallı Etiket.

Dilerseniz Etik Basım A.Ş.

+90 (216) 232 24 01