Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Kuşe Sticker Çıkartma

Kuşe Sticker Nedir?

Kuşe sticker, kağıt bazlı sticker. Kendiliğinden parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Mat kuşe ve parlak kuşe olarak seçenekleri mevcuttur. Kağıt bazlı olduğundan yırtılabilir özellik taşımaktadır . Suya ve neme karşı dayanıklılık göstermezler.

Ürün Etiketi olarak Baskılı ve Baskısız etiket üretimimiz mevcuttur.

Kuşe Sticker Tanımı Nedir?

Mat kuşe ve parlak kuşe olmak üzere iki çeşit sticker bulunur. Barkod yazıcıda baskıları parlak ve kalıcı alabilmek için ribon kullanımı zorunludur.

Kuşe baskılı sticker çıkartma üretimlerimizde, çıkartmalarınızın üzerine attığımız lak sayesinde etiketlerin uzun süre kullanımı kolaylaşırken, dayanıklılık süresi uzamaktadır. Bu sayede kullanım alanı oldukça genişlemektedir.

Kuşe stickerların yapıştırılacak yüzeylere göre çeşitli yapışkan türleri bulunmaktadır. Ürün Etiketi olarak üretmiş olduğumuz Kuşe Sticker ve Çıkartma çeşitleri aşağıdaki gibidir.

  • Baskılı Kuşe Sticker
  • Baskısız Kuşe Sticker
  • Akrilik (standart) Yapışkanlı Kuşe Sticker
  • Nonperm Yapışkanlı Kuşe Sticker
  • Hotmelt Tutkalı Kuşe Sticker
  • Deepfreeze Kuşe Sticker

Kuşe Sticker Kullanım Alanları Nelerdir?

Kuşe Sticker; Etiketler arasında en fazla kullanılan sticker, çıkartma türüdür. Bunun sebebi ise çok fazla alanda kullanılmakta olmasıdır. Gıda stickerıkozmetik stickerıbarkod stickerılot stickerıraf stickerıürün stickerıkoli üstü stickerı, bunlardan örnektir.

Kuşe yapışkan sticker, çıkarmalar; ürün etiketlemede yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerinizin üzerinde görsel değer katması için özel boyutlar ve tamamen ürününüze özel olarak tasarlanmış Kuşe Stickerlar üretmekteyiz.

Kuşe Sticker Fiyatları Nelerdir?

Belirttiğimiz gibi kuşe sticker, çıkartmalar ekonomik etiket çeşitlerinden olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir.

kullanım alanları oldukça geniştir üretimi ve tüketimi kolaydır. Müşterilerimizin sıkça tercih ettiği ve memnun kaldığı ürünlerdendir.

Fiyat teklifi almak isterseniz aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Kuşe Sticker, Çıkartma Fiyat Teklifi Alın.

Bize bir E-posta gönderin size en kısa sürede cevap verelim!

Lütfen forma yazdığınız E-posta ve Telefon numarasının size ait olduğundan emin olun.

[contact-form-7 id=”3220″ title=”iletişim”]

Kuşe Çıkartma Resim Galerisi

+90 (216) 232 24 01