Ürün Etiketi Türkiye'nin Etiketçisi

Sayım Etiketleri

Sayım Etiketleri

Sayım Etiketi Nedir

Sayım Etiketleri ürünün sayısını belirtmek için kullanılabilir. İstenilen adetli sarımlarda istenilen ölçülerde üretilir. 0 216 232 24 01

Profesyonel baskı makinelerimiz ve profesyonel ekibimizle en kaliteli baskıları yaparak etiketlerinizi üretiyoruz.

Ürün etiketi olarak baskı kalitemize oldukça güvenmekteyiz.Flexo ve hp indigo makinelerimiz ile dijital ve endüstriyel baskıda sıfıra yakın hata paylarında üretim yapmaktayız. Sizin de ürünün görsel kalitesi yükselticek rulo etiketlere ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Sayım Etiketi Kullanım Alanları

Sayım Etiketi Genellikle kolilerin üzerine yapıştırmak için kullanılır. Kolinin ya da paketin hasar görmesi durumunda içindeki ürünün kırılabileceğini belirtir. Ürün standart tutkallı ve kuşe türünde bir etikettir kolilere rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Zorlama olmadan kendi kendine çıkmaz. Bir çok yüzeye yapıştırabilirsiniz.

Sayım etiketleri için belirlediğimiz özel bir fiyat yoktur rulo etiket fiyatlarımız ürününüzün özellikleri doğrultusunda üretildiği için sabit fiyatlara sahip değillerdir. Etiketin sarım yönü, kaç renk baskı yapılacağı, etiketin adetleri ve etiketin ölçüleri fiyatı değiştiren konulardır. Bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”3220″ title=”iletişim” html_title=”Fiyat Teklif Formu”]
+90 (216) 232 24 01